SIKÇA SORULAN SORULAR

Tabi ki.... ECEM GELİNLİK tasarımcıları tarafından müşterilerine profesyonelce hizmet verilmektedir. Hazır almak zorunda olan zaman sorunu yaşayan gelinlerimiz dışında tüm gelinlerimize gelinliklerini ölçülerine göre baştan dikiyoruz. Modellerimiz dışında talepleriniz olursa özel tasarım yapmaktayız.

ECEM GELİNLİK tasarımcıları tarafından beğendiğiniz modeli ve alternatiflerini size sunarak karar vermenize yardımcı olmaktadır.

Tabi ki... Beğendiğiniz gelinlik modelinin kumaş, dantel, taş ve boncuk çeşitlerini mağazamızda görebilirsiniz.

Tabi ki... Tasarımcımız size en uygun modelleri üzerinizde deneyerek fikir sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.

Tabi ki... Sitemizde beğenmiş olduğunuz gelinliğin model numarasını e-mail yoluyla bildiriyorsunuz. ECEM GELİNLİK sizlere kargo yoluyla göndereceğimiz kumaş, dantel, ve taş numuneleriyle karar vermenize yardımcı olmaktadır. Beğendiğiniz takdirde sitemizde ( ölçü alma ) tablosundan ölçülerinizi bize e-mail yoluyla gönderirseniz istediğiniz modeli 15 gün içerisinde sizlere kargo yoluyla ulaştırabiliyoruz. Zamanınız varsa 1-2 ay öncesinde sipariş yapılırsa çok daha iyi olur.

Yaz aylarında evleniyorsanız düğününüzden 3-4 ay önce gelinliğinizi tespit etmenizi tavsiye ederiz. Kış aylarında bu süre 1-2 aydır.
Gelinlik modelinizi ve prova ve teslim tarihlerinizi önceden tespit ederseniz evliliğinizle ilgili diğer alışverişlerinizi huzurlu bir şekilde yapabilirsiniz.

2 veya 3 prova yapmaktayız. Provanıza tasarımcınızın isteyeceği çamaşır ve ayakkabınız ile gelmelisiniz.

Gelinliğinizi düğününüzden 7 gün önce teslim alabilirsiniz.

Tabi ki var. Satılık gelinlik fiyatından 250-500 TL daha düşüktür.

Fiyat aralığımız 1000 - 4000 TL aralığındadır. Fiyatlarımıza özel olarak yapılan iç etek (jupon) ve modelinize uygun tül duvak dahildir.

Ödemeleri 1/4 sipariş verildiğinde nakit, 1/4 ise 1. provada, 1/4 ise 2.provada ve geri kalan kısmı teslimde ödeme yapabilirsiniz.

Peps Project